null

Impreza "Wielkie granie i ślizganie"

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dawid Kwiatkowski
Fot. Kurier Lubelski

Już 30 stycznia zapraszamy do Parku Czechowickiego na wyjątkową imprezę WIELKIE GRANIE i ŚLIZGANIE. Czeka nas moc wrażeń artystycznych i sportowych. Główną atrakcją wydarzenia będzie występ Dawida Kwiatkowskiego.

Czynne będą dwa lodowiska na ul. Sosnkowskiego i na ul. Keniga. Na lodowiskach od godziny 12:00 do 15:00 nauka jazdy na łyżwach, konkursy, zabawy i pokazy prowadzone przez AZS Warszawa. Na lodowiskach będzie się można rozgrzać ciepłym jedzeniem i napojem.

O 12:00 w Eco Parku bieg dla 100 osób na krótkim rodzinnym dystansie dla wszystkich. Bieg będzie bezpłatny, na mecie dla osób które pobiegną będzie czekał pamiątkowy medal.

Na scenie będą trzy bloki licytacji z których zgromadzone środki zostaną przekazane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Licytacje odbędą się w godzinach15:30, 17:00, 18:00

Będzie można wylicytować piłki i koszulki z podpisami gwiazd sportu, vouchery od biblioteki "Dzień w bibliotece" oraz "Odcinek z misiem Tadkiem". Gadżety od klubów sportowych z Dzielnicy Ursus, zestawy gadżetów Urzędu Dzielnicy Ursus, książki z autografem, licytacja niespodzianka od Burmistrza Wiesława Krzemienia, gadżety od WOŚP i wiele innych.