null

Fit to nie mit! Starujemy z zajęciami Fitness!

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Nie wiesz jak zacząć? Wahasz się? Przyjdź i przekonaj się jakie to proste. Już w najbliższy piątek 10 lutego 2023 r., o godzinie 19:00 w Domu Kultury „Kolorowa”, ul. Sosnkowskiego 16 startuje nowy cykl bezpłatnych spotkań z „Fit to nie mit”.

„Fit to nie mit”- cykl bezpłatnych zajęć sportowo-rekreacyjnych,  organizowany przez urząd dzielnicy Ursus, skierowany jest do mieszkańców dzielnicy. Zajęcia odbywają się cyklicznie, dwa razy w tygodniu (poniedziałek i piątek) o godzinie 19:00 w terminie od 6.02.2023 r. do 1.12.2023 r.

Harmonogram zajęć:

  • Poniedziałek: 19:00 TABATA – trening interwałowy, pozwalający na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej, wzmacniający mięśnie i wydolności.
  • Piątek: 19:00 Total Body Condition – zajęcia ogólnorozwojowe, poprawiające funkcjonowanie całego organizmu, wzmacniające mięśnie i kształtujące sylwetkę.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów. Wcześniejsza rejestracja nie jest wymagana. Osoby zainteresowane udziałem mogą zgłosić się przed zajęciami do instruktorki.