null

Koncert Noworoczny

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Dnia 10 stycznia w Ośrodku Kultury „Arsus” odbył się Koncert Noworoczny „Jak w Betlejem”, w którym wystąpili uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 11, Grupa Musicalowa „Crescendo” oraz zespoły i soliści z Domu Kultury „Miś”.

W trakcie występu zabrzmiały najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne, a także fragmenty poezji i prozy opowiadające o istocie Świąt Bożego Narodzenia, a licznie zgromadzona widownia włączyła się do wspólnego kolędowania. Koncert połączony był ze zbiórką charytatywną na rzecz Oddziału Dziennego Psychiatrycznego i Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Ursusie.

Świąteczne życzenia wszystkim zebranym złożyli wiceburmistrzowie Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik.

W tym wyjątkowym spotkaniu oprócz przedstawicieli zarządu dzilnicy uczestniczyli: wiceprzewodnicząca rady dzielnicy Anna Lewandowska, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Wanda Kopcińska, radna dzielnicy Anna Kałużna, przedstawiciel Oddziału Dziennego Psychiatrycznego i Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Ursusie dr Mateusz Kaczmarczyk, dyrektor Ośrodka Kultury „Arsus” Bogusław Łopuszyński oraz ksiądz prałat Ryszard Laskowski i przedstawiciele dzielnicowych placówek oświatowych.