null

Koncert Noworoczny

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dużo dzieci stojących na scenie, które śpiewaja kolędy, scenografia świąteczna, choinka z bombkami
Autor: Tomasz Krauzowicz

Dnia 10 stycznia w Ośrodku Kultury „Arsus” odbył się Koncert Noworoczny „Jak w Betlejem”, w którym wystąpili uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 11, Grupa Musicalowa „Crescendo” oraz zespoły i soliści z Domu Kultury „Miś”.

W trakcie występu zabrzmiały najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne, a także fragmenty poezji i prozy opowiadające o istocie Świąt Bożego Narodzenia, a licznie zgromadzona widownia włączyła się do wspólnego kolędowania. Koncert połączony był ze zbiórką charytatywną na rzecz Oddziału Dziennego Psychiatrycznego i Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Ursusie.

Świąteczne życzenia wszystkim zebranym złożyli wiceburmistrzowie Wiesław Krzemień i Kazimierz Sternik.

W tym wyjątkowym spotkaniu oprócz przedstawicieli zarządu dzilnicy uczestniczyli: wiceprzewodnicząca rady dzielnicy Anna Lewandowska, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Dzielnicy Wanda Kopcińska, radna dzielnicy Anna Kałużna, przedstawiciel Oddziału Dziennego Psychiatrycznego i Rehabilitacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Ursusie dr Mateusz Kaczmarczyk, dyrektor Ośrodka Kultury „Arsus” Bogusław Łopuszyński oraz ksiądz prałat Ryszard Laskowski i przedstawiciele dzielnicowych placówek oświatowych.

Dzieci stojące na scenie, które śpiewaja kolędy
Zobacz galerię (5 zdjęć)
Na scenie stoja cztery osoby, od lewej Anna Kałużna radna, Anna Lewandowska wiceprzewodnicząca rady dzielnicy, Wiesław Krzemień zastępca burmistrza dzielnicy Ursus i Kazimierz Sternik zastępca burmistrza dzielnicy Ursus
Osiem kobiet stoi na scenie i śpiewa koledy, za nimi w tle chór dziecięcy
Dzieci stojące na scenie, które śpiewaja kolędy
Dziesięć kobiet stoi na scenie i śpiewa kolędy