Wydarzenie

null

"MandalujeMY" - kolorowe warsztaty muzyczno-malarskie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.07.2021 10:00 - 03.07.2021 13:00
DK "Portiernia" - MAL "Portiernia", Traktorzystów 20

MAL "Portiernia" zaprasza osoby dorosłe na warsztaty tworzenia mandali.

Zajęcia poprowadzą Dagmara Latosińska i Izabela Pilarczyk.

Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:
- NIE potrafisz malować
- potrafisz malować
- NIE potrafisz muzykować
- potrafisz muzykować
- chcesz spędzić artystycznie 2-3 godziny
- odkryć w sobie COŚ nowego
- zrelaksować się przez sztukę
- stworzyć swoją mandalę

Podczas spotkania poszukamy swoich ulubionych dźwięków i stworzymy z nich własną, muzyczną mandalę, a kto będzie chciał ją zinterpretować być może odkryje w sobie COŚ nowego.

Konieczne zapisy: dk.portiernia@arsus.pl (tylko 10 miejsc). Wstęp bezpłatny

Prowadzące:

  • Dagmara Latosińska - pedagog, muzyk - wokalistka. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, oraz Szkoły Muzycznej II stopnia, im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Certyfikowany instruktor Gordonek - zajęć umuzykalniających dla dzieci. Instruktor masażu Shantala. W połączeniu obu metod propagatorka autorskiego cyklu zajęć dla niemowląt, Dotulanki. Animator z wieloletnim doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą. Uczestniczka X edycji programu The Voice of Poland. Kompozytorka i autorka tekstów. Trener emisji głosu oraz dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych zespołów wokalnych. Od ponad dwóch lat aktywnie na drodze wewnętrznego rozwoju, pracy z ciałem i oddechem i "uwalniania głosu", który uzewnętrznia to, co głęboko w nas. W 2021 roku wydała swój pierwszy solowy singiel "TU" pod pseudonimem artystycznym Navoyka.
  • Izabela Pilarczyk: Pedagożka, terapeutka zajęciowa, psycholożka. Wykorzystuje metody arteterapeutyczne od początku pracy zawodowej w różnych środowiskach m.in. w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Urzeczu, gdzie prowadziła pracownię arteterapii, Przedszkolu nr 100 w Warszawie m.in. zorganizowała wystawę prac plastycznych przedszkolaków w B&B Hotel w Warszawie w ramach warszawskiego projektu "Elementarz Szczęścia". W Szkole Podstawowej nr 382 w Warszawie, w której pracuje, założyła szkolny zespół wokalno-instrumentalny Flażoletki. W kwietniu tego roku odbyła się jej autorska wystawa mandali autorstwa p. Pilarczyk w Domu Kultury Miś w Warszawie. Prelegentka tematu „Porozumienie ponad słowami, czyli o wpływie muzyki na relacje w grupie” podczas II Ogólnopolskiego Kongresu Arteterapii w maju 2021r. Prowadzi na Facebooku grupę "Twórczość z szuflady", która daje przestrzeń różnym artystom do publikowania swojej twórczości.

Kolorowe mandale i zdjęcia prowadzących warsztaty