null

Remont Ulicy Kaczorowskiej

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Fragment ulicy i chodnika, na których widać nierówności. Po lewej stronie żywopłot ciągnący się wzdłuż chodnika i tabliczka z nazwą ulicy: Kaczorowska.
Autor: Urząd dzielnicy Ursus

Dzielnica Ursus odmieni ulicę Kaczorowską. Piesi będą mieli równe chodniki, a kierowcy zyskają nową nawierzchnię jezdni. Prace budowlane już trwają. W kolejnym etapie wykonawca planuje zamknąć przejazd ulicą. Utrudnień należy spodziewać się od poniedziałku, 21 listopada.

Ulica Kaczorowska będzie wyłączona z ruchu na całej długości –  od ul. Michałowicza do końca drogi. Nieprzejezdne będzie także skrzyżowanie z ul. II Armii Wojska Polskiego. Możliwy będzie dojazd do okolicznych posesji. Pozostali kierowcy będą mogli objechać zamkniętą ulice, jadąc ul.Kompanii AK „Kordian” lub Regulską i Michałowicza. Utrudnienia potrwają do końca listopada.

Mapka objazdów podczas remontu ulicy Kaczorowskiej w dzielnicy Ursus w dniach 21-30.11.2022

Kaczorowska od nowa

Wykonawca wymieni nawierzchnię jezdni i zamontuje nowe krawężniki, ułoży chodniki i zjazdy do posesji. Droga otrzyma nowe oznakowanie. W trakcie robót zostanie również usprawnione funkcjonowanie kanalizacji deszczowej. Wykonawca odnowi także latarnie i wymieni oświetlenie na nowe, energooszczędne. Ostatnim etapem będzie zagospodarowanie przylegających do jezdni trawników.