null

Wyprzedaże garażowe w Ursusie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Wyprzedaż garażowa w parku: stoisko z zabawkami, stoi przy nim mężczyzna przebrany za Supermena, rozmawia z dzieciakami i kobietą, obok na stolikach lub wprost na ziemi są inne stoiska
Wyprzedaże garażowe w Parku Czechowickim w Ursusie już od kwietnia

Przed nami okazje, żeby nabyć, sprzedać lub wymienić się podczas wyprzedaży garażowych. Zwycięski projekt z budżetu obywatelskiego zakłada sześć wydarzeń, na które od kwietnia zapraszamy do Parku Czechowickiego w Ursusie.

Zasady wyprzedaży  

Wydarzenie jest bezpłatne. Aby zostać wystawcą, wystarczy zgłosić udział pod adresem: wyprzedaz.ursus@gmail.com. Pod opieką dorosłych swoje stoisko może obsługiwać także dziecko. Każdy sprzedający jest samodzielnie odpowiedzialny za wygląd swojego punktu i uprzątnięcie go po zakończeniu wyprzedaży. Do niego także należy decyzja o cenie produktów, które zbywa.  

Więcej informacji w załączonym na dole strony regulaminie.   

Miejsce i terminy

Rozpoczęliśmy wyprzedażą 2 kwietnia w Parku Czechowickim w godzinach 12:00-16:00. Kolejne daty to soboty 7 maja, 4 czerwca, 2 lipca, 6 sierpnia, 3 września w tych samych godzinach.

Sportowe atrakcje

W trakcie najbliższej wyprzedaży odbędzie się pokaz i instruktaż z szermierki. Chętnych do nauczenia się podstaw poruszania się, zejścia, kontry zapraszamy w godzinach 12:00-14:00 pod muszlę Parku Czechowickiego. Zajęcia organizuje Wydział Sportu i Rekreacji urzędu w Ursusie.

Wyprzedaże garażowe odbywają się w ramach projektu z budżetu obywatelskiego, którego autorem jest radny Dawid Kacprzyk. Na wydarzenie zapraszają Rada i Zarząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

Grafika informacyjna, treść w tekście artykułu.
 

 

 

 

Załączniki: