null

Wyprzedaże garażowe w Ursusie

Drukuj otwiera się w nowej karcie
03.09.2022 12:00 - 03.09.2022 16:00
Park Czechowicki przy ul. M. Spisaka
Wyprzedaż garażowa w parku: stoisko z zabawkami, stoi przy nim mężczyzna przebrany za Supermena, rozmawia z dzieciakami i kobietą, obok na stolikach lub wprost na ziemi są inne stoiska

Przed nami okazje, żeby nabyć, sprzedać lub wymienić się podczas wyprzedaży garażowych. Zwycięski projekt budżetu obywatelskiego zakłada sześć wydarzeń, na które od kwietnia zapraszamy do Parku Czechowickiego w Ursusie.

Pierwsza sobota miesiąca, począwszy od kwietnia do września, rozpoczyna w Ursusie sezon na garażówki, czyli wielkie spotkania dla kupujących, sprzedających i targujących się. Na tych wydarzeniach w każdej z ról można wystąpić naprzemiennie.

Zasady wyprzedaży  

Wydarzenie jest bezpłatne. Aby zostać wystawcą, wystarczy zgłosić udział pod adresem: wyprzedaz.ursus@gmail.com. Pod opieką dorosłych swoje stoisko może mieć także dziecko. Każdy sprzedający jest samodzielnie odpowiedzialny za wygląd swojego kramu/punktu i uprzątnięcie go po zakończeniu wyprzedaży. Do niego także należy decyzja o cenie produktów, które zbywa.  

Więcej informacji w załączonym na dole strony regulaminie.   

Miejsce i terminy

Rozpoczynamy wyprzedażą 2 kwietnia w Parku Czechowickim w godzinach 12:00-16:00. Kolejne daty to soboty 7 maja, 4 czerwca, 2 lipca, 6 sierpnia, 3 września w tych samych godzinach.

Grafika informacyjna, treść w tekście artykułu.
 

 

 

 

Załączniki: