• „Kreatywne czwartki”

  Logotyp biblioteki, czerwona literka B

  Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia, które pobudzą wyobraźnię i uruchomią kreatywność. Pokażemy jak stare rzeczy mogą dostać nowe życie. Nauczymy się szyć, robić modne ozdoby i efektowne dekoracje. Obowiązują zapisy.

 • „Pędzlem i kredką”

  Dziewczyka w berecie maluje słońce i chmurki, na sztaludze namalowana ziemia z kontynentami na których rosną drzewa

  Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty manualno-plastyczne. Liczba miejsc ograniczona.

 • „Planszówki”

  Logotyp biblioteki, czerwona literka B

  Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 10 lat na integracyjne spotkania z planszówkami. Obowiązują zapisy.

 • Trening z biegania

  Jeśli dotąd nie miałeś odwagi rozpocząć przygody z bieganiem albo brakuje Ci motywacji i towarzystwa innych, te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Pod okiem profesjonalnego trenera można przygotować się do zawodów albo podszkolić swoją technikę. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców na wspólne bieganie. Oczywiście na początek rozgrzewka. Spotykamy się w poniedziałki i środy od godz. 18.15 do godz. 19.45 (z wyjątkiem wypadających świąt). Zbiórka przy amfiteatrze w Parku Czechowickim od...

 • Zumba

  Plakat "Bezpłatna Zumba w Ursusie"

  Zajęcia odbywać się będą w środy od 12 lutego do 6 grudnia 2024 r., w Domu Kultury „Kolorowa” przy ul. Sosnkowskiego 16 w dwóch grupach: I grupa 18:00-19:00 (sala 133), II grupa 19:00-20:00 (sala 133). Zumba to kompletny, licencjonowany program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitnessu: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość. Choreografie inspirowane są głównie tańcami latynoskimi, ale także tańcem brzucha czy Quebraditą.